آموزش
 
جهت مشاهده راهنما اینجا کلیک کنید
کلیه پذیرفته شدگان  مي بايست از تاريخ 1401/07/04  الي 1401/07/12  جهت پذيرش غير حضوري به سایت گلستان به آدرس http://reg.pnu.ac.ir مراجعه نمايند.
 
خلاصه مراحل پذيرش :
 تكميل مشخصات و ارسال مدارك و دريافت "گزارش5260"
1- كليه پذيرفته شدگان ميبايست با شناسه كاربري و گذرواژه به شرح زير وارد سيستم شوند:
- شناسه كاربري: شماره داوطلبي c011 و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج شناسه كاربري ثبت گردد.)
لازم به ذكر است در صورتيكه كد ملي شما در اطلاعات سنجش پر نشده باشد بايستي شماره شناسنامه خود را جهت ورود به سيستم وارد نماييد.
مثال : شناسه كاربري: c011300707
گذرواژه: 0061111111
2- از طريق مسيرزير نسبت به تكميل اطلاعات و همچنين ارسال مدارك لازم اقدام نمائيد.
آموزش==> دانشجو==> پذيرش غيرحضوري==> "پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود"
تذكر1: حجم هر تصوير حداكثر 250كيلوبايت و ترجيحا فرمت آن jpg يا jpeg باشد.

3-بعد از تكميل مرحله دوم  پس از بررسي مدارك بارگزاري شده توسط مركز قبولي ,ثبت پذيرش نهايي توسط مركز به انجام مي رسد  و سپس با  شناسه كاربري : شماره دانشجويي، گذرواژه: شماره شناسنامه  جهت ثبت نام و انتخاب واحد تا تاريخ 1401/7/13 به سيستم مراجعه نماييد.

4- كليه دانشجويان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهريه  ميباشند و در صورت عدم پرداخت، امكان انجام انتخاب واحد ايشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام ثبت نام از روش زير  نسبت به پرداخت شهريه اقدام نماييد:
  
     منوي اصلي --> آموزش --> شهريه --> پرداختهاي الكترونيكي دانشجو

5- پس از پرداخت شهريه از مسير زير نسبت به انجام مرحله انتخاب واحد اقدام نماييد:
ثبت نام ==> عمليات ثبت نام ==> "ثبت نام اصلي"
دانشجویان بعد از انجام مراحل فوق جهت تشکیل پرونده فیزیکی با در دست داشتن اصل مدارک شناسنامه کارت ملی  عکس اصل مدرک تحصیلی سال آخر و ماقبل ان به همراه تصاویر آن اصل و تصویر مدرک نظام وظیفه اقایان از تاریخ 4مهر تا حداکثر 15 ابان ماه در ایام اداری به دانشگاه پیام نور اباده مراجعه نمایند در صورت عدم مراجعه تا تاریخ فوق  از ورود دانشجو به ازمون امتحانی جلوگیری می گردد و کارت دانشجویی صادر نشده و ثبت نام دانشجو باطل می گردد .

 
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر