آموزش
 
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند :
1- کلیه آزمونهای پایان ترم دروس عمومی مقطع کارشناسی  به صورت غیر حضوری  و در بستر سامانه آزمونی به نشانی edu.pnu.ac.ir  برگزار می گرددشماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و کد ملی به عنوان رمز عبور می باشد .
 2- کلیه امتحانات  سایر دروس به صورت حضوری در مراکز پیام نور که دانشجو مشخص کرده یا دانشجوی آن مرکز می باشد برگزار خواهد شد و سوالات به صورت متمرکز و یکسان در سراسر کشور از طریق سازمان مرکزی تهران ارسال می گردد . ضمنا دانشجویان می بایست منبع درسی اعلام شده از طریق دفتر برنامه ریزی (برنامه 8 ترمه جدید) را مطالعه کنند (در صورتی که قسمتی از کتاب مشخص شده حذفیات داشته باشد در منابع درسی و برگ انتخاب واحد مشخص شده است در صورتی که چیزی نوشته نشده دانشجو می بایست کل کتاب اعلام شده را مطالعه کنند و اساتید نمی توانند قسمتی ازآن را حذف نمایند )
آزمون راس ساعت شروع اعلام شده طبق گزارش 428 برگزار می گردد و از حضور دانشجو بعد از ساعت اعلام شده به محل آزمون جلوگیری به عمل خواهد آمد .
داشتن کارت ورود به جلسه (گزارش 428 قابل اخذ از تاریخ 1401/03/08       در سایت گلستان ) و کارت دانشجویی برای آزمون دروس حضوری الزامی می باشد . ضمنا به دلیل اینکه بیشتر دروس به صورت تستی می باشد داشتن مداد و پاک کن ضروری می باشد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر